Рада стоматологічного факультету

36024, Україна, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, деканат стоматологічного факультету
телефон: (0532) 60-84-66, 52-76-70
e-mail: stomat@pdmu.edu.ua

31 січня 2024

31 січня в аудиторії №7 відбулася Рада стоматологічного факультету.

Були розглянуті нагальні питання. Декан факультету Алла Сидорова підбила підсумки контрольних заходів осіннього семестру та заходів щодо покращення якості освітніх послуг під час весняного семестру.

Завідувач кафедри фізіології професор Людмила Весніна звітувала щодо успішності, якості організації самостійнойної позааудиторної роботи здобувачів освіти, ведення викладачами журналів обліку відвідувань занять на кафедрі та інформувала щодо виконання п.38 «Ліцензійних умов впровадження освітньої діяльності» науково-педагогічними працівниками кафедри.

При Раді стоматологічного факультету працює Рада якості факультету, на якій було розглянуто питання порушення принципів академічної доброчесності!