Ярмарок вибіркових дисциплін

36024, Україна, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, деканат стоматологічного факультету
телефон: (0532) 60-84-66, 52-76-70
e-mail: stomat@pdmu.edu.ua

13 вересня 2023

13 вересня 2023 року викладачі кафедри філософії та суспільних наук презентували студентам стоматологічного факультету вибіркові дисципліни. Зустріч розпочала Алла Сидорова – декан стоматологічного факультету. Завідувачка кафедри філософії та суспільних наук Віра Дубініна познайомила студентів з викладачами, котрі презентували вибіркові дисципліни. Доцентка Юлія Ющенко представила вибіркову дисципліну «Професійні комунікації. Ключові компетенції», доцентка Наталія Зінченко – «Демократія: філософія та механізми» та викладач Олег Біланов - «Правознавстово».

Вибіркові дисципліни формують не лише особистісні професійні здібності, а й виховують та формують правову грамотність, демократичний спосіб мислення.