Засідання ради факультету

36024, Україна, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, деканат стоматологічного факультету
телефон: (0532) 60-84-66, 52-76-70
e-mail: stomat@pdmu.edu.ua

29 лютого 2024

Засідання ради факультету

28 лютого відбулася рада стоматологічного факультету. На порядку денному було обговорено:

1. Організація й проведення роботи студентського наукового товариства на кафедрі українознавства та гуманітарної підготовки, виконання ліцензійних умов науково-педагогічними працівниками кафедри. Доцент Тетяна Лещенко розповіла про успіхи, саме здобувачів освіти 1 курсу стоматологічного факультету, Голова комісії Віталій Костенко наголосив, що кафедра є прикладом щодо виконання ліцензійних умов, всі співробітники кафедри у повному обсязі їх виконують.

2. Інформація про виконання п.38 «Ліцензійних умов упровадження освітньої діяльності» науково-педагогічними працівниками кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією. Доцент Гельфіра Кузь звітувала щодо виконання умов. Професор Тетяна Петрушанко висловил а пропозиції щодо осіб, які не виконують п.38.

3. Обговорювали проведення ярмарку вибіркових компонентів для здобувачів освіти 1, 2, 4 курсів та роботу на платформі eAristo.