Гарант освітньої програми

Гарант освітньо-професійної програми Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія спеціалізація 227.02 Ерготерапія галузі знань 22 Охорона здоров’я освітня кваліфікація бакалавр терапії та реабілітації за спеціалізацією 227.02 Ерготерапія:

Страшко Євген Юрійович – кандидат медичних наук, доцент. У 1986 році закінчив з відзнакою Полтавське медичне училище за спеціальністю «Фельдшер». У 1995 році закінчив Українську медичну стоматологічну академію за спеціальністю «Лікувальна справа». У 1995–1997 рр. проходив інтернатуру з ЛФК та СМ в Українській медичній стоматологічній академії. У травні 2017 року захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Клініко-фізіологічне обґрунтування комплексної реабілітації дітей, хворих на спастичні форми дитячого церебрального паралічу, шляхом впливу на спіралеподібні кінематичні м’язові ланцюги за спеціальністю 14.01.33 – медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія. У 2020 році пройшов лікарську спеціалізацію з фізичної та реабілітаційної медицини в Державному закладі «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Керівник Навчально-практичного центру клінічної реабілітації Полтавського державного медичного університету. Член Всеукраїнської та Всесвітньої асоціації фізичної та реабілітаційної медицини. У 2018 році нагороджений державною нагородою «Відзнака президента України за гуманітарну участь в АТО». Відзначений нагородами громадських організацій ветеранів війни, Полтавської обласної державної адміністрації. Має активну громадську позицію в розбудові реабілітації в Україні. Брав участь як позаштатний експерт НСЗУ з реабілітації. Автор 45 наукових праць у галузі фізичної та реабілітаційної медицини.