Гарант освітньої програми

Гарант освітньо-професійної програми Терапія та реабілітація другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 22 Терапія та реабілітація спеціалізація 227.02 Ерготерапія галузі знань 22 Охорона здоров’я освітня кваліфікація: магістр терапії та реабілітації за спеціалізацією 227.02 Ерготерапія професійна кваліфікація: ерготерапевт:

Жамардій Валерій Олександрович – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізичної та реабілітаційної медицини. У 2011 році закінчив з відзнакою Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка. З 2011 по 2014 рр. навчався в аспірантурі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна.

У 2014 році захистив дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) і здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук. У 2021 р. захистив дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) і здобув науковий ступінь доктора педагогічних наук. З серпня 2020 року  заступник декана медичного факультету № 2.

З листопада 2020 року по теперішній час голова Ради із забезпечення якості вищої освіти й освітньої діяльності медичного факультету № 2.

Переможець Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Медична наука в практику охорони здоров’я» (Полтава, 2016) і Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Медична наука – 2018» (Полтава, 2018).

Рецензент авторефератів, збірників наукових праць, навчальних програм, навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, ректорських і контрольних робіт. Рецензент наукових статей у Міжнародному журналі університетської школи фізичного виховання «Human Movement» (м. Вроцлав, Польща).

Член редакційної колегії наукових журналів «Витоки педагогічної майстерності» й «Естетика і етика педагогічної дії».

Автор 200 наукових праць у галузі терапії та реабілітації, фізичної культури і спорту, теорії і методики фізичного виховання, психології спорту та педагогіки.

Майстер спорту України з пауерліфтингу, неодноразовий переможець обласних і Всеукраїнських змагань.

Нагороджений подякою Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Нагороджений знаком «Відзнакою ректора» Української медичної стоматологічної академії.

Академік Національної академії наук вищої освіти України. Стипендіат іменної стипендії Полтавської міської ради для молодих учених. Лауреат щорічного конкурсу «Молодий вчений року» за результатами діяльності у 2021 році.

Нагороджений подякою Полтавського міського голови з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Нагороджений грамотою Полтавського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за розвиток фізичної культури та спорту серед студентів закладів вищої освіти на Полтавщині.

Нагороджений почесною грамотою начальника управління молоді та спорту Полтавської ОВА з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Нагороджений почесною грамотою начальника Полтавської обласної військової адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію здорового способу життя, досягнення високих спортивних результатів, багаторічну плідну професійну діяльність.

З 2023 р. залучений до складу робочої групи з розроблення Проєкту розвитку системи реабілітаційної і післяреабілітаційної допомоги в Полтавській області.