«Моя майбутня професія медика: правила вибору»: інтерактив з елементами тренінгу в народному музеї історії ПДМУ

17 травня 2024

16 травня учні 6-го класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 10 ім. В. Г.Короленка відвідали народний музей історії ПДМУ, щоб поцікавитись професією лікаря, послухати історію Університету, дізнатись про кращих його викладачів.

А ще практично за допомогою стоматологічних інструментів зрозуміти суть професії лікаря- стоматолога. Школярі міняли насадки, розглядали бормашину та вивчали стоматологічну установку в цілому.

Під час цікавої екскурсії, яку провела завідувачка народного музею історії ПДМУ Таміла Дашевська, учні ставили додаткові запитання на локації з народної медицини, розглядали медичні інструменти нового часу (дроторозширювач, хірургічний інструмент), заглядали і у польову госпітальну палатку часів 2-ї світової, а також вивчали речі, що свідчать про нинішню війну в Україні.

В рамках заходів про інформаційну компанію зі вступу до ПДМУ та проведення Дня відкритих дверей ця лекція видалася особливо пізнавальною, адже всі учасники інтерактиву вийшли з музею в гарному та піднесеному настрої.

“My future medical profession: rules of choice”: interactive with elements of training in the Folk Museum of PSMU History

On May 16, 6th grade schoolchildren of V. Korolenko Poltava Secondary School No. 10 visited the Folk Museum of PSMU History to learn about the profession of a doctor, listen to the history of the University, and find out about its best lecturers.

They also practically understood the essence of the profession of a dentist with the help of dental instruments. The students changed the nozzles, examined the drill and studied the dental unit as a whole.

During the engaging tour, which was conducted by Tamila Dashevska, Head of the Folk Museum of PSMU History, the schoolchildren asked additional questions at the folk medicine location, examined medical instruments of modern times (wire dilator, surgical instruments), looked into a field hospital tent from the time of World War II, and studied things that testify to the current war in Ukraine.

As part of the information campaign for admission to PSMU and the Open Day, this lecture was particularly informative, as all the participants of the interactive left the museum in a good and upbeat mood.