Проведено майстер-клас «Холтерівське моніторування ЕКГ / Workshop on "Holter ECG Monitoring"

24 січня 2024

23 січня 2024 року на базі Симуляційного центру ПДМУ викладачі кафедри внутрішньої медицини № 1 провели майстер-клас «Холтерівське моніторування ЕКГ». Здобувачі вищої освіти ознайомились з технікою проведення та оцінили переваги добового моніторування ЕКГ, у режимі реального часу провели розшифровку отриманих результатів, а також взяли участь у цікавій кардіологічній вікторині «Що? Де? Коли?"

Workshop on "Holter ECG Monitoring"

On January 23, 2024, at the Simulation Center of PSMU, the faculty members from the Department of Internal Medicine No. 1 conducted a workshop on "Holter ECG Monitoring." The students were introduced with the technique and assessed the advantages of 24-hour ECG monitoring. In real-time mode, they decoded the obtained results and participated in an engaging cardiological quiz titled "What? Where? When?"