Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Медична наука»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23, e-mail: yss@pdmu.edu.ua

Запрошуємо молодих вчених до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених «Медична наука - 2021», яка щорічно відбувається у Полтавському державному медичному університеті і організовується товариством молодих вчених ПДМУ.

Кожна конференція - нова сходинка до вашого професійного зростання та наукового розвитку, крок до успішної кар’єри лікаря та науковця!

3 грудня 2021 року ви матимите нагоду представити результати досліджень науковій спільноті та популяризувати свою тематику.

Конференція передбачає наступні форми участі:

1. усна доповідь з публікацією тез;
  2. стендова доповідь з публікацією тез або статті, тільки публікація тез або статті;
  3. усна доповідь з публікацією статті;
  4. стендова доповідь з публікацією статті;
  5. тільки публікація тез;
  6. тільки публікація статті.

Статті конференції будуть опубліковані у журналі "Актуальні проблемти сучасної медицини", що входить до переліку Б фахових видань МОН України з медичних і біологічних наук (спеціальності 221 Стоматологія, 222 Медицина, 228 Педіатрія, 091 Біологія) та включений до міжнародних наукометричних баз Index Copernicus та Google Scholar. Тези будуть опубліковані у збірці праць конференції.

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Медична наука»