Особи, нагороджені у 2022-2023 навчальному році за вагомий внесок у підготовку кваліфікованих медичних та наукових кадрів, високий професіоналізм у сфері охорони здоров'я

Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України:

1. Ліхачов Володимир Костянтинович – завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2.
  2. Потяженко Максим Макарович - завідувач кафедри внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів.

Грамотою Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної військової адміністрації:

1. Должковий Сергій Вікторович – доцент закладу вищої освіти кафедри хірургії № 2.
  2. Кир’ян Олена Анатоліївна - доцент закладу вищої освіти кафедри сімейної медицини і терапії.
  3. Іващенко Дмитро Миколайович – асистент кафедри хірургії № 4.

Грамотою Полтавської обласної військової адміністрації:

1. Шейко Володимир Дмитрович - завідувач кафедри хірургії № 2.
  2. Крижановський Олександр Анатолійович - доцент закладу вищої освіти кафедри хірургії № 2.
  3. Капустянський Денис Васильович - доцент закладу вищої освіти кафедри хірургії № 2.
  4. Черкун Олексій Юрійович - асистент кафедри хірургії № 2.
  5. Пелипенко Олександр Васильович - завідувач кафедри дитячої хірургії з травматологією та ортопедією.
  6. Півень Юрій Миколайович - асистент кафедри дитячої хірургії з травматологією та ортопедією.
  7. Коваль Тетяна Ігорівна - завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією.
  8. Ізюмська Олена Михайлівна -  доцент закладу вищої освіти кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією.
  9. Старченко Іван Іванович - начальник навчального відділу.
  10. Бєляєва Олена Миколаївна - завідувач кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією.
  11. Єрошенко Галина Анатоліївна - завідувач кафедри біології.
  12. Бойко Зінаїда Григорівна - начальник відділу кадрів.
  13. Шкурупій Ірина Василівна - начальник відділу з міжнародних зв’язків.
  14. Нідзельський Михайло Якович – завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів.

Подякою Полтавської обласної ради:

1. Дудченко Микола Олексійович – професор закладу вищої освіти кафедри шкірних та венеричних хвороб.
  2. Ющенко Юлія Петрівна – доцент закладу вищої освіти кафедри філософії та суспільних наук.
  3. Куценко Наталія Петрівна – директор закладу фаховоїї передвищої освіти фахового медико-фармацевтичного коледжу.
  4. Бауман Софія Сергіївна – асистент кафедри дитячої стоматології.

Нагрудним знаком «Відзнака ректора»:

1. Животовська Лілія Валентинівна – професор закладу вищої освіти кафедри психіатрії, наркології та медичної психології.
  2. Колачинський Віталій Гнатович – заступник завідувача кафедри медицини катастроф та військової медицини.
  3. Добровольська Оксана Володимирівна - доцент закладу вищої освіти кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією.
  4. Цвіренко Світлана Миколаївна – завідувач кафедри педіатрії № 1 із неонатологією.
  5. Боровик Ольга Борисівна – директор бібліотеки.
  6. Лебедєв Віктор Альбертович – фахівець відділу управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю.
  7. Лещенко Тетяна Олександрівна – завідувач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки.
  8. Громова Антоніна Макарівна - завідувач кафедри акушерства і гінекології № 1.
  9. Ліхачов Володимир Костянтинович - завідувач кафедри акушерства і гінекології № 2.
  10. Шундрик Марина Аркадіївна - доцент закладу вищої освіти кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології.
  11. Фесенко Марія Євгенівна - професор закладу вищої освіти кафедри педіатрії № 1 із неонатологією.
  12. Почерняєва Вікторія Федорівна - професор закладу вищої освіти кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною.
  13. Тесленко Олександра Іванівна - доцент закладу вищої освіти кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією.
  14. Розколупа Олександр Олексійович - доцент закладу вищої освіти  кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії.