Закрити ×

На стоматологічному факультеті ПДМУ стартував ОСП(К)І

На стоматологічному факультеті ПДМУ розпочався об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит.

Клінічні зали обладнані всім необхідним та вже чекають на своїх випускників.

Бажаємо всім здобувачам успішно продемонструвати відмінні практичні навички!

Дізнавайся останні новини та події університету за посиланням: 👉 https://www.pdmu.edu.ua/news

#ПДМУ #PSMU #Полтава