Закрити ×

Стоматологи ПДМУ склали ОСП(К)І

На стоматологічному факультеті Полтавського державного медичного університету відбулася атестація здобувачів 5 курсу ОПП «Стоматологія» у форматі об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту – ОСП(К)І, який є складовою другого етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Під час іспиту майбутні лікарі-стоматологи демонстрували практичні та комунікативні навички з основних клінічних дисциплін, працюючи зі стандартизованими пацієнтами, манекенами, фантомами та сучасним стоматологічним обладнанням.

ОСП(К)І став важливим етапом на шляху до здобуття омріяної професії та підтвердив готовність випускників до майбутньої практичної діяльності.

Вітаємо 103-й випуск стоматологічного факультету ПДМУ та бажаємо успіхів, професійного розвитку й нових досягнень!

Дізнавайся останні новини та події університету за посиланням: 👉 https://www.pdmu.edu.ua/news

#ПДМУ #PSMU #Полтава